پنت هاوس

پنت هاوس

پنت هاوس‌ها از شگفت‌انگیزترین آثار معماری مسکونی هستند. پنت هاوس را می‌توان گل سرسبد یک برج معرفی کرد. پنت هاوس یک واحد آپارتمان بسیار شکیل و با امکانات ویژه است که اکثرا در بالاترین طبقه برج و ساختمان‌های بلند ساخته می‌شود. دلیل ساخت پنت هاوس در طبقه بالا بهره‌گیری از نور فراوان و دید و منظر مناسب است. پنت هاوس‌ها متراژ بالایی دارند و امکاناتی مثل استخر و جکوزی ، ورودی یا آسانسور خصوصی، باغ و روف گاردن، سقف بلند و… از امتیازات پنت‌هاوس‌ها هستند.

پنت هاوس

پنت‌هاوس‌ها طراحی لوکس و شیکی دارند و مطابق سلیقه خاص‌پسندان هستند. پنت هاوس انتخاب کسانی است که زندگی آپارتمانی را دوست ندارند و محیطی دلباز و بزرگ را برای زندگی می‌پسندند.

طراحی پنت هاوس

طراحی پنت هاوس شرایط و ضوابط خاصی دارد و یک کار کاملا تخصصی است‌. برای اینکه طراحی پنت هاوس اصولی باشد معمار باید بر تمام شرایط و ضوابط  کاملا مسلط باشد و همچنین دید هنرمندانه جامعی داشته باشد تا بتواند همه امکانات را برای طراحی و ساخت یک پنت هاوس زیبا و فوق‌العاده به کار بگیرد.

در طراحی پنت هاوس محدودیت فضایی بسیار کمتری نسبت به طراحی آپارتمان وجود دارد. در نتیجه طراح می‌تواند بهتر بر تزئینات و المان‌ها معماری مانور دهد و فضای بهتری را طراحی کند.

چیدمان پنت هاوس

مهم‌ترین مسئله در چیدمان پنت هاوس سلیقه و علاقه شما است. با توجه به متراژ بالای پنت هاوس می‌توانید سبک چیدمان و مبلمان را آزادانه انتخاب کنید. سعی کنید در طراحی چیدمان پنت هاوس هارمونی رنگ‌ها را رعایت کنید. در چیدمان پنت هاوس این امکان را دارید که به کمک مبلمان متفاوت فضا را به چند قسمت تقسیم کنید. برای هر قسمت یک نقطه کانونی انتخاب کنید و قرارگیری و سبک چیدمان را با توجه به آن نقطه کانونی تنظیم کنید. پنت هاوس به عنوان محل زندگی شما و خانواده‌تان باید چیدمان آرامش بخشی داشته باشد پس در چیدمان پنت هاوس اعتدال را رعایت کنید و از دیزاین و دکوراسیون خیلی شلوغ و تجملاتی بپرهیزید.

خرید گل و گیاه آپارتمانی

طراحی روف گاردن

اجرای گرین وال

آبنمای لاکچری

دانلود اپلیکیشن خرید گل و گیاه

خرید گل آپارتمانی ارزان در تهران

درباره ی btunopdehy

مطلب پیشنهادی

دانلود آهنگ ماکان بند بن بست

دانلود آهنگ ماکان بند بن بست دانلود آهنگ جدید ماکان بند بن بست موزیک جدید …